Gwardia Bielsko-Biala


Idź do treści

Menu główne:


Mistrzostwa Slaska 2012

ZAWODY > Wyniki

Sprawozdanie z Mistrzostw Śląska Bytom 21.01.2012

Juniorzy

Kategoria wagowa 60 kg
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko – Biała
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Godek Patryk Czarni Bytom
4. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik

Kategoria Wagowa 100 kg
1. Słabiak Grzegorz Czechowice Dziedzice
2. Kłoczko Grzegorz Czarni Bytom
3. Skorzec Paweł Czarni Bytom
4. Zieliński Krzysztof UKS 48 Częstochowa
5. Fajferek Mikołaj Gwardia Bielsko – Biała


Młodzicy

Kategoria wagowa 50 kg
1. Lochmajer Oliwer AZS Gliwice
2. Mika Kajetan Polonia Rybnik
3. Kanik Wojciech Gwardia Bielsko – Biała
3. Betlejewski Oliwer AZS Gliwice
5. Piątek Kamil Gwardia Bielsko – Biała
5. Kuca Dawid Budowlani Sosnowiec
7. Niedziela Filip Czarni Bytom
7. Kampe Przemysław Czarni Bytom

Kategoria Wagowa 66 kg
1. Grzywacz Michał UKS 48 Częstochowa
2. Więcławem Kamil AZS Gliwice
3. Kiersznowski Wojciech AZS Gliwice
3. Kapela Szymon AZS Gliwice
5. Lutostański Paweł Polonia Rybnik
5. Zieliński Łukasz UKS 48 Częstochowa
7. Bonanaty Konrad Gwardia Bielsko – Biała
7. Michoń Szymon Czarni Bytom

Kategoria Wagowa 81 kg
1. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko – Biała
2. Łasik Rafał PM Katowice
3. Koziołek Bartosz PM Katowice
3. Grychnik Wojciech Czarni Bytom
5. Kejza Paweł Polonia Rybnik
5. Gosek Krzysztof MOSIR Cieszyn


Juniorki

Kategoria wagowa 48 kg
1. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała
2. Sokołowska Monika Budowlani Sosnowiec

Kategoria wagowa 52 kg
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Giec Magdalena Budowlani Sosnowiec
3. Pawlus Klaudia Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria wagowa 70 k
1. Rycak Monika Czarni Bytom
2. Nowak Alicja Czarni Bytom
3. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko- Biała

Juniorki Młodsze

Kategoria wagowa 52 kg
1. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
3. Kolaczek Magdalena Dąb Dębowiec
5. Kobielska Paulina Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria wagowa 63 kg
1. Pękala Natalia UKS Pisarzowice
2. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała
3. Porębska Magdalena Czarni Bytom
3. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
5. Kula Karolina Polonia Rybnik
5. Sitko Justyna Budowlani Sosnowiec

Młodziczki

Kategoria wagowa 36 kg
1. Szczepańczyk Natalia Gwardia Bielsko- Biała
2. Gruszczyńska Wiktoria AZS Gliwice
3. Pietryga Justyna AZS Gliwice

Kategoria wagowa +70 kg
1. Rduch Monika Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko - Biała


WYDARZENIA | O KLUBIE | JUDO | ZAWODY | ZAWODNICY | GALERIA | OGLOSZENIA | SPONSORZY | KONTAKT | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego